Redaktorka pre magazín Eva – plat od 1200 eur/mesiac

31.08.2021 10:58

Známy lifestylový magazín Eva hľadá tvorivú a kreatívnu osôbku na tvorbu obsahu. Máte už nejaké skúsenosti s prácou v redakčnom systéme a s písaním článkov? Sociálne siete sú vašou záľubou? Ak chcete byť súčasťou magazínu, ktorý už roky inšpiruje svoje čitateľky rôznymi originálnymi témami, potom neváhajte reagovať na túto ponuku.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za pridelené rubriky v Eve,

  • príprava vlastných materiálov, práca s onlinom a sociálnymi sieťami,

  • kompletné odovzdávanie rukopisov s titulkami, perexami, textami pod fotografie, výber vhodných fotografií,

  • písanie autorských článkov až po kontrolu obťahov vlastných materiálov,

  • aktívna príprava na výrobu.

Požadujú:

  • skúsenosti s prácou v nejakom redakčnom systéme,

  • skúsenosti s písaním článkov,

  • záujem o sociálne siete,

  • základy v oblasti tvorby videí a fotiek,

  • aspoň rok praxe na obdobnej pozícii.

Osobnostné predpoklady:

  • dynamická, odvážna osoba,

  • otvorenosť,

  • tvorivosť,

  • kreativita,

  • komunikatívnosť,

  • priateľskosť.

Ponúkajú:

  • prácu z pohodlia domova,

  • firemný notebook a mobil,

  • rôzne príspevky - Ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, Multisport kartu a podobne,

  • zľavy na produkty.

Viac informácií o ponuke a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.09.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.